Praca - Administrator Systemów Informatycznych

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2392758
szukaj
Oferta z dnia: 15 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Administrator Systemów Informatycznych
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Utrzymanie systemów informatycznych w pełnej sprawności technicznej

  • Monitorowanie systemów, usuwanie pojawiających się awarii oraz podejmowanie działań zapobiegających ich powstawaniu

  • Przeprowadzanie instalacji i konfiguracji systemów informatycznych z dbałością o wydajność i bezpieczeństwo

  • Planowanie i prowadzenie prac rozwojowych i modernizacyjnych w zakresie systemów informatycznych

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunki informatyczne lub pokrewne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość systemów operacyjnych (Linux, Windows)

  • Dobra znajomość zagadnień technicznych w zakresie infrastruktury IT

  • Umiejętność szybkiego reagowania na zgłoszone awarie

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub inną formę umowy preferowaną przez kandydata

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Pracę na samodzielnym stanowisku

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy