Praca - Technik Form

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392759
szukaj
Oferta z dnia: 15 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.
Technik Form
miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • nadzór techniczny nad formami do produkcji,

  • utrzymywanie form w pełnej sprawności produkcyjnej,

  • diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii form,

  • wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów, napraw i modyfikacji form,

  • weryfikacja i aktualizacja dokumentacji technicznej form i narzędzi,

  • prowadzenie dokumentacji napraw, przeglądów oraz części

  • udział we wdrażaniu nowych linii produkcyjnych i produktów,

  • konserwacja i utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i narzędzi na warsztacie form,

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • wykształcenie średnie techniczne

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, karta Multisport, karty przedpłacone dla dzieci na święta, nagrody jubileuszowe, spotkania firmowe, kawa/herbata),

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.