Praca - Specjalista ds. testów bankowości internetowej (software tester)

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2392800
szukaj
Oferta z dnia: 15 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PKO Bank Polski
Specjalista ds. testów bankowości internetowej (software tester)
miejsce pracy: Lublin/lubelskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 39223
Wymagania:
na czas nieokreślony
Departament Usług Cyfrowych
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Na co dzień w naszym zespole:

  • uczestniczysz w przygotowaniu oraz realizujesz testy bankowości internetowej,

  • analizujesz wykonane testy i raportujesz ich wyniki,

  • uczestniczysz w optymalizacji procesu testowego,

  • rozwijasz merytorycznie i narzędziowo zespół testerów,

  • wspierasz zespoły projektowe w obszarze bankowości internetowej.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • masz min. roczne doświadczenie w kontroli jakości oprogramowania (mile widziana wiedza z zakresu oszczędzania i inwestycji),

  • masz doświadczenie w testowaniu serwisów internetowych (mile widziana znajomość serwisów bankowości internetowej PKO Banku Polskiego lub innych serwisów bankowości internetowej),

  • interesujesz się bankowością internetową i zagadnieniami związanymi z testowaniem oprogramowania i chcesz tę wiedzę rozwijać,

  • masz doświadczenie w pracy w metodyce Scrum,

  • znasz narzędzia wspierające testowanie: JIRA/Confluence,

  • znasz przeglądarkowe narzędzia developerskie (np. DevTools),

  • znasz zagadnienia i narzędzia wspierające testowanie z obszaru dostępności cyfrowej (np. czytnik ekranu NVDA, rozszerzenie WAVE),

  • pracowałeś w projektach korzystających z testów automatycznych.