Praca - Operator urządzeń obróbki plastycznej na zimno

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392821
szukaj
Oferta z dnia: 16 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Jelcz Sp. z o.o.
Operator urządzeń obróbki plastycznej na zimno
miejsce pracy: Jelcz-Laskowice/dolnośląskie
Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie elementów z blach i innych materiałów do obróbki plastycznej na zimno;

  • Samokontrola wykonanej pracy;

  • Pomiary wykonanych detali.

Wymagania:
Wymagania:

  • Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej i elektronarzędzi;

  • Obsługa nożyc gilotynowych, pras krawędziowych, pras mimośrodowych i hydraulicznych;

  • Gotowość pracy w układzie dwu zmianowym;

  • Obsługa suwnicy z poziomu roboczego będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Karta MultiSport – oferujemy kilka pakietów do wyboru z dofinansowaniem dla pracownika w wysokości 50%;

  • Stabilne warunki zatrudnienia – Umowa o pracę;

  • Opieka medyczna LUXMED – Bezpłatna opieka medyczna dla pracowników;

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – Dodatki na Święta oraz urlop;

  • Dodatek motywacyjny;

  • Dofinansowanie do posiłków;

  • Rozwój zawodowy – Szkolenia zawodowe, możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.