Praca - Koordynator / Kierownik Działu IT

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2392881
szukaj
Oferta z dnia: 16 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Solutions 4 You Sp. z o.o.
Koordynator / Kierownik Działu IT
miejsce pracy: Piaseczno, (okolice)/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnianie bieżącego wsparcia technicznego dla wszystkich użytkowników w tym dla obszaru produkcji

  • Analizowanie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów informatycznych

  • Instalowanie, konfigurowanie i aktualizowanie oprogramowania oraz sprzętu komputerowego

  • Pomoc w zarządzaniu i konserwacji sieci komputerowych

  • Monitorowanie działania systemów informatycznych w celu wykrywania problemów i awarii

  • Rozwiązywanie oraz raportowanie problemów i awarii

  • Wspieranie działań związanych z bezpieczeństwem informacji

  • Zarządzanie infrastrukturą oraz sprzętem IT – telefony, laptopy, komputery, monitory, serwery, drukarki

Wymagania:
Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie w dziedzinie informatyki lub pokrewne

  • Doświadczenie w obszarze wsparcia technicznego i rozwiązywania problemów informatycznych w międzynarodowych firmach produkcyjnych

  • Znajomość systemów operacyjnych (np. windows)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy z sieciami komputerowymi

  • Znajomość zasad bezpieczeństwa informatycznego

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z użytkownikami na różnych poziomach technicznych

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejścia analitycznego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pełne wdrożenie i przeszkolenie do pracy na stanowisku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat

  • Pracę w pełnym wymiarze w godzinach 8.00 - 16.00

  • Dofinansowanie posiłków

  • Prywatną opiekę medyczną w tym dla rodziny

  • Dofinansowanie do wypoczynku Pracownika

  • Kartę multisport

  • Ubezpieczenie grupowe PZU