Praca - Technik konserwator obiektu - (elektryk/mechanik/automatyk)

szukaj
Oferta z dnia: 16 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Apleona Polska sp. z o.o.
Technik konserwator obiektu - (elektryk/mechanik/automatyk)
miejsce pracy: Zakrzów/małopolskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych na terenie obiektu - hali logistycznej w Zakrzowie lub Cholerzynie (do wyboru).

  • Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,

  • Diagnozowanie awarii i usterek,

  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,

  • Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych.

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu mile widziane,

  • Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Uprawnienia SEP

  • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Praca w systemie 1 zmianowym, od pon. do pt.

  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,

  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,

  • Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę.