Praca - Specjalista ds. wdrożeń

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2392887
szukaj
Oferta z dnia: 16 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Asseco Data Systems S.A.
Specjalista ds. wdrożeń
miejsce pracy: Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21/zachodniopomorskie
Zakres obowiązków:

Zadania:

  • wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).

Wymagania:
Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne,

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze,

  • dobra znajomość baz danych (min. Oracle, Postgres), technologii docker, SMPT, SSL, Kerberos, zagadnień sieciowych TCP/IP,

  • dobra znajomość technologii serwerowych np. load balacingu,

  • dobra znajomość języków skryptowych (bash, etc.),

  • dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem środowisk serwerowych (np. fw, nat, routing, vpn),

  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux np. RedHat,

  • praktyka w administracji Apache, PostgreSQL,

  • mile widziana znajomość usługi LDAP,

  • mile widziana znajomość zagadnień PKI,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnim,

  • komunikatywność i umiejętność pracy z odpowiednikami po stronie klienta.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Spotkania integracyjne

  • Praca w największej spółce IT

  • Dostęp do zaawansowanych technologii

  • Drużyna Asseco Active Team

  • Playroomy

  • Owocowe poniedziałki

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Kurs języka angielskiego

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru itp.

  • Karta Multisport