Praca - Technik Serwisu

szukaj
Oferta z dnia: 16 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ANGLOSEC Sp. z o.o.
Technik Serwisu
miejsce pracy: Katowice/śląskie
Zakres obowiązków:

Miejsce zatrudnienia: Warszawa / Kraków / Katowice

Charakter pracy wiąże się z częstymi wyjazdami do klientów (na terenie Polski).

Zakres obowiązków (czynności) na stanowisku pracy:

  • Podejmowanie działań serwisowych: diagnoza i naprawa zgłoszonych usterek

  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów urządzeń

  • Instalacja zakupionych urządzeń wraz z krótkim szkoleniem obsługi

  • Sporządzanie dokumentacji związanej z działaniami serwisowymi

  • Udzielanie telefonicznego wsparcia technicznego użytkownikom urządzeń

  • Uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez producentów urządzeń

  • Dbałość o dobry stan techniczny powierzonego mienia firmy

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektronika, elektryka, informatyka

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na średnim poziomie

  • Dyspozycyjność

  • Niekaralność

  • Brak uzależnień

Wymagane kompetencje:

  • Umiejętność pracy zespołowej jak i samodzielnej

  • Aktywne podejście do rozwiązywania zadań i problemów technicznych

  • Zaangażowanie w powierzone zadania

  • Dążenie do rozwoju zawodowego, umiejętność przyswajania wiedzy

  • Prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • dynamiczny i ambitny, młody zespół, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem

  • niezbędne szkolenia (również w siedzibie producenta)

  • niezbędne narzędzia pracy ( w tym telefon, komputer, samochód służbowy)

  • opiekę medyczną LUX MED (w tym pakiet rodzinny)

  • kartę MultiSport

  • świadczenie urlopowe

  • spotkania integracyjne