Praca - Specjalista / Specjalistka ds. harmonogramowania

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392890
szukaj
Oferta z dnia: 16 kwiecień 2024
poleć znajomemu
POLPHARMA S.A.
Specjalista / Specjalistka ds. harmonogramowania
miejsce pracy: Starogard Gdański/pomorskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie i utrzymywanie dokładnych i aktualnych harmonogramów produkcji

  • Odpowiedzialność za średnio i długoterminowe planowanie/analizę zdolności produkcyjnych, eskalowanie wszelkich problemów i wewnętrznych ograniczeń zdolności produkcyjnych

  • Przygotowywanie i zmiana opisów zleceń zgodnie ze zmieniającą się potrzebą Klienta

  • Codzienna analiza Poziomu Realizacji Produkcji (Oracle) dla danego obszaru, identyfikacja obszarów wymagających poprawy i eskalacja ewentualnego ryzyka utrzymania harmonogramu

  • Analiza nierotujących zapasów poprzez identyfikację ich wykorzystania i badanie metod zapobiegania oraz wykorzystanie ich w ponownej produkcji

  • Udział w projektach w zakresie poprawy usług, zarządzania zapasami, wydajnością i efektywnością dystrybucji

  • Inicjowanie współpracy z innymi działami

  • Analiza i dbałość o przypisane KPI - organizacja spotkań oraz wskazywanie przyczyn, rozwiązywanie problemów z zespołem

  • Tworzenie raportów w środowisku Oracle - utrzymywanie najbardziej aktualnej wersji

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe  o kierunku logistycznym, ekonomicznym, chemicznym lub pokrewnym

  • Minimum 2 lata doświadczenia w planowaniu produkcji w dynamicznym środowisku produkcyjnym lub doświadczenie w zarządzaniu gospodarką produkcyjną od strony zleceń produkcyjnych

  • Bardzo dobra znajomość Excela (Power BI mile widziany)

  • Znajomość Oracle EBS i Środowiska Raportowania Oracle OAC

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Komunikatywność i umiejętności analityczne

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych

  • Paczki świąteczne dla dzieci

  • Jeden dodatkowy dzień wolny

  • Program emerytalny