Praca - Elektryk / Elektromonter

szukaj
Oferta z dnia: 16 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PUH El Professional Mariusz Maszota
Elektryk / Elektromonter
miejsce pracy: Toruń/kujawsko-pomorskie
Wymagania:
Obowiązki

  • Budowa linii elektroenergetycznych kablowych i napowietrznych  WN, SN i nn

  • Realizowanie prac na sieci SN i nN zgodnie z zakresem zleconych prac

  • Realizowanie prac  stacjach WN/SN, stacjach SN/SN zgodnie z zakresem zleconych prac interwencyjnych, remontowych i eksploatacyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe elektryczne, elektrotechniczne

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki, sprzęt i materiał

  • Uprawnienia SEP

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia, kursy