Praca - Specjalista ds. Jakości

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392907
szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Dr Gerard Sp. z o.o.
Specjalista ds. Jakości
miejsce pracy: Radzyń Podlaski/lubelskie
Zakres obowiązków:
Główne zadania:

  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności na zgodność z normami IFS, BRC, aktualnymi przepisami prawnymi oraz wymaganiami klientów polskich i zagranicznych.

  • Planowanie i przeprowadzanie szkoleń systemowych oraz weryfikacja ich skuteczności.

  • Realizacja programu audytów wewnętrznych oraz inspekcji GMP, GHP.

  • Zarządzanie reklamacjami wyrobów gotowych oraz surowców i materiałów do produkcji.

  • Udział w audytach zewnętrznych i audytach dostawców.

  • Współpraca z organami urzędowej kontroli żywności.

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Technologia żywności lub pokrewne.

  • Min 2 –letnie udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym.

  • Znajomość systemu HACCP oraz norm BRC, IFS.

  • Komunikatywność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dokładność i sumienność.

  • Zdolności analityczne.

  • Umiejętność obsługi komputera (w tym Pakiet Microsoft Office).

  • Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie – wymaganie konieczne.

  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej i wysokiej pozycji na rynku.

  • Możliwość ciągłego rozwoju w dynamicznej, szybko rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe.