Praca - Technik mobilny

szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Apleona Polska sp. z o.o.
Technik mobilny
miejsce pracy: Poznan/wielkopolskie
Zakres obowiązków:

  • Mobilną obsługę techniczną dużych obiektów;

  • Współpracę z zespołem technicznym pod nadzorem Koordynatora;

  • Analizę usterek i rozwiązywanie problemów technicznych;

  • Wykonywanie inspekcji i wybranych przeglądów;

  • Nadzór nad realizacją przeglądów i napraw głównych w obiektach przez firmy zewnętrzne;

  • Czynny udział w bieżących naprawach instalacji;

  • Czas pracy 8:00-16:00, pon-pt.

Wymagania:

  • 5 letnie doświadczenie na stanowisku technika obiektów;

  • Znajomość instalacji p.poż, bms, elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych;

  • Umiejętność poprawnego czytania dokumentacji, schematów elektrycznych, DTR urządzeń;

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie naprawy/wymiany elementów instalacji elektrycznych, automatyki, wod-kan, HVAC;

  • Zdolności ogólnobudowlane (malarskie, glazurnicze itp.);

  • Kompetencje do reprezentowania firmy przed wymagającym klientem;

  • Efektywność przy pracy pod presją czasu;

  • Gotowość do przyjazdów awaryjnych poza godzinami pracy;

  • Świadectwa SEP Gr. I, II, III - eksploatacja (mile widziane pomiarowe);

  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę od poniedziałku do piątku,

  • Auto służbowe do użytku prywatnego (zgodnie z regulaminem firmy),

  • Bogaty pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, pakiety sportowe oraz możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie, „Wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne,

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy,

  • Pracę w dynamicznym środowisku, z możliwością realnego wpływu na bezpieczeństwo i efektywność energetyczną.