Praca - Szwacz / Szwaczka

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393029
szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Szwacz / Szwaczka
miejsce pracy: Polkowice/dolnośląskie
Zakres obowiązków:

  • Szycie artykułów pościelowych na maszynach przemysłowych.

Wymagania:
Wymagania:

  • Znajomość obsługi maszyn przemysłowych takich jak overlock i stebnówka.

  • Wykształcenie minimum zawodowe, preferowane w kierunku krawieckim.

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Pracę na pełen etat w systemie jednozmianowym (6:00-14:00).

  • Profesjonalne wyposażenie miejsca pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premiami kwartalnymi i rocznymi.

  • Pakiet świadczeń socjalnych.