Praca - Serwisant maszyn drogowych

szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2024
poleć znajomemu
WIRTGEN POLSKA Sp. z o.o.
Serwisant maszyn drogowych
miejsce pracy: /dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • Diagnostyka i naprawa maszyn

  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych

  • Przekazywanie maszyn przyszłym użytkownikom

  • Raportowanie wykonanych prac

  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • Współpraca z działem sprzedaży części zamiennych i maszyn

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Serwisanta preferowane w branży maszyn drogowych,  budowlanych lub pokrewnych

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w terenie

  • Praktyczna znajomość elektrotechniki, hydrauliki i mechaniki maszynowej

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Dobra organizacja pracy, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stały kontakt z najnowszą technologią u lidera branży maszyn drogowych

  • Szkolenia techniczne i produktowe

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: (samochód serwisowy, komputer, telefon)

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie