Praca - Kierownik obiektu

szukaj
Oferta z dnia: 18 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Apleona Polska sp. z o.o.
Kierownik obiektu
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Nadzór nad eksploatacją, przeglądami, konserwacjami, remontami oraz nad poprawnością pracy powierzonej infrastruktury technicznej (urządzenia, instalacje, systemy techniczne),

  • Nadzór pracy podwykonawców na obiekcie oraz kontrola jakości świadczonych usług,

  • Nadzór nad gospodarowaniem powierzonymi materiałami, urządzeniami i narzędziami,

  • Podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie,

  • Opracowywanie harmonogramu pracy podległych pracowników,

  • Praca z dokumentacją techniczną budynku i urządzeń - zapewnienie ich aktualności i kompletności,

  • Inicjowane dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie,

  • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. oraz nadzór w tym zakresie nad podległym pracownikami oraz podwykonawcami.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,

  • Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków na stanowisku kierowniczym, mile widziane doświadczenie na wysokościowcach,

  • Znajomość podstaw prawa budowlanego,

  • Znajomość obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń, elektrycznych, chłodniczych, PPOŻ. i niskoprądowych,

  • Uprawnienia min. SEP E i D Gr. I, Gr. II,

  • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych, dobra organizacja czasu i pracy.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe Multisport i Medicover Sport) oraz ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach,

  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS(„Wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne),

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.