Praca - Operator Maszyn i Urządzeń

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393168
szukaj
Oferta z dnia: 18 kwiecień 2024
poleć znajomemu
H+H Polska Sp. z o.o.
Operator Maszyn i Urządzeń
miejsce pracy: Klucze/małopolskie
Zakres obowiązków:
GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Obsługa maszyn do produkcji silikatów;

  • Przeprowadzenie drobnych napraw;

  • Przeprowadzanie bieżącej konserwacji;

  • Przestrzeganie zasad BHP, procedur jakościowych i pozostałych regulaminów obowiązujących na Zakładzie.

Wymagania:
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Dobra organizacja pracy własnej;

  • Sumienność;

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;

Mile widziane:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego;

  • Uprawnienia energetyczne z grupy G-2; G-3 w zakresie eksploatacji.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia pracy;

  • Premię miesięczną w wysokości do 20% miesięcznego wynagrodzenia;

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny;

  • Dofinansowanie do Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

  • Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, paczki na święta dla dzieci, wczasy pod gruszą.