Praca - Mistrz Zmiany

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393207
szukaj
Oferta z dnia: 18 kwiecień 2024
poleć znajomemu
H+H Polska Sp. z o.o.
Mistrz Zmiany
miejsce pracy: Jedlanka (pow. łukowski, gm. Stoczek Łukowski)/lubelskie
Zakres obowiązków:

ZADANIA:

  • Zarządzanie zespołem Pracowników ok. 2-10 osób (organizacja pracy, motywowanie, nadzorowanie procesów),

  • Ustalanie harmonogramu, ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy podległych Pracowników,

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych obowiązujących przepisów przez podległych Pracowników,

  • Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych dla nowych Pracowników,

  • Raportowanie produkcji oraz tygodniowych zapotrzebowań produkcyjnych

  • Cykliczna inwentaryzacja części produkcyjnej

  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych pod kątem wydajności pracy.

Wymagania:

WYMAGANIA:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • Mile widziane: SEP GR1 i 2, obsługa wózka widłowego, obsługa suwnic, doświadczenie/umiejętności mechaniczne;

  • Gotowość do pracy trzyzmianowej;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Orientacja na proces ciągłego doskonalenia.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

OFERTA:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia pracy;

  • Premię miesięczną w wysokości do 20% miesięcznego wynagrodzenia;

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny;

  • Dofinansowanie do Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

  • Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, wczasy pod gruszą.