Praca - Młodszy Administrator IT

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2393324
szukaj
Oferta z dnia: 19 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Odlewnia Zawiercie S.A.
Młodszy Administrator IT
miejsce pracy: Zawiercie, ul. Leśna 10/śląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Wsparcie końcowych użytkowników systemów IT,

  • Administrowanie systemami IT,

  • Diagnozowanie błędów systemowych i podejmowanie decyzji o sposobie ich rozwiązywania,

  • Podstawowa obsługa baz danych,

  • Wdrażanie nowych rozwiązań i nowych wersji aplikacji,

  • Udział w projektach IT,

  • Wsparcie użytkowników wewnętrznych w rozwiązywaniu problemów.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Mile widziani absolwenci IT,

  • Mile widziane doświadczenia w obszarze IT,

  • Podstawowa znajomość SQL,

  • Wiedza o zagadnieniach związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WIFI,

  • Umiejętność diagnozowania usterek sprzętowych,

  • Dobra znajomość systemu operacyjnego Windows,

  • Komunikatywność, otwartość,

  • Zaangażowanie w powierzone zadania,

  • Zdolność szybkiego uczenia się.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne zarobki z możliwością wpływania na swoje wynagrodzenie,

  • Fundusz socjalny / dofinansowanie organizacji świąt, wypoczynku dzieci, wczasy pod gruszą itp.

  • Dobre warunki ubezpieczenia,

  • Pracę w stabilnej firmie będącej liderem na rynku,

  • Profesjonalne narzędzia pracy.