Praca - Hardware Engineer

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2393517
szukaj
Oferta z dnia: 20 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Hardware Engineer
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 11670
Zakres obowiązków:

Zadania:

  • Weryfikacja i kwalifikacja obwodów analogowych, cyfrowych oraz elektroniki
  • Budowanie prototypów i konfiguracja testowa (ręczna lub automatyczna)
  • Tworzenie adapterów dla programistów
  • Testowanie komponentów oraz podstawowe testy EMC
  • Wykrywanie i testowanie wadliwości
  • Ocenianie zmian produktu i odpowiedzialność za ich ocenę

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowany kierunek: elektronika, telekomunikacja, mechatronika, inżynieria elektryczna, robotyka)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu obwodów elektronicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację w międzynarodowym zespole
  • Znajomość wbudowanej elektroniki, zarówno cyfrowej, jak i analogowej
  • Umiejętność pomiaru i konfiguracji testów przy użyciu oscyloskopu, analizatora widma oraz generatora sygnału
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, umożliwiające efektywną współpracę z innymi działami, w tym działem oprogramowania

Oferta:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym
  • Możliwość nauki (dostęp do platformy e-learningowej)
  • Pakiety: medyczne i społeczne
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress code
  • Miejsce parkingowe dla pracowników
  • Program poleceń pracowników
  • Inicjatywy charytatywne

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Interesującą możliwość uczestniczenia w tworzeniu i uruchamianiu nowoczesnego zakładu typu greenfield zajmującego się rozwojem systemów do samochodów elektrycznych;

  • Atrakcyjne warunki pracy oraz benefity: udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych;

  • Dofinansowanie do kafeterii MyBenefit;

  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Pracownicze Programy Emerytalne;

  • Program Wsparcia Pracowników "Możesz na nas liczyć" (EAP) i inne świadczenia socjalne.