Praca - Konsultant Wdrożeniowy

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2393667
szukaj
Oferta z dnia: 22 kwiecień 2024
poleć znajomemu
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
Konsultant Wdrożeniowy
miejsce pracy: Ołtarzew /mazowieckie
Zakres obowiązków:

Umowa o pracę lub B2B będzie podpisana z naszym sprawdzonym partnerem, producentem systemów informatycznych dla stacji dealerskich.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Udział w projektach wdrożeniowych sytemu DMS (Dealer Management System)

  • Analiza procesów biznesowych klienta oraz projektowanie rozwiązań dostosowanych do jego potrzeb

  • Konfigurowanie systemu oraz wdrażanie nowych funkcjonalności na podstawie zebranych wymagań

  • Codzienna współpraca z klientem, kierownikiem projektu oraz innymi konsultantami i programistami

  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej

  • Wsparcie klientów w użytkowaniu systemu.

Wymagania:
Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 3 lata

  • Doświadczenie w zakresie instalacji i konfiguracji systemów klasy ERP, DMS

  • Znajomość zagadnień związanych z procesami biznesowymi

  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność nieszablonowego myślenia oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • Znajomość SQL (Firebird, MS SQL)

  • Mile widziane Umiejętności programistyczne (C++, C#)

  • Znajomość środowiska Delphi, PHP, ASP.NET

  • Znajomość technologii projektowania aplikacji Web Service

  • Prawo jazdy kat B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pracę w najwyższych standardach w renomowanej firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Pracę u lidera marki premium gwarantującego rozwój zawodowy

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Stabilizację i bezpieczeństwo zawodowe z możliwością rozwoju i awansu

  • Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań

  • Prywatną Opiekę medyczną oraz preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

  • Świadczenia ZFŚS oraz dostęp do atrakcyjnych pakietów sportowych

  • System płatnych poleceń pracowniczych

  • Strzeżony parking pracowniczy

  • Możliwość pracy zdalnej 50/50.

Obowiązkowa gotowość do odbycia szkolenia wstępnego w siedzibie pracodawcy – Poznań (pracodawca pokrywa koszt pobytu na czas szkolenia).