Praca - Specjalista ds. BIM (infrastruktura)

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2393696
szukaj
Oferta z dnia: 22 kwiecień 2024
poleć znajomemu
NES Global Talent
Specjalista ds. BIM (infrastruktura)
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Obowiązki:

  • Wdrażanie oprogramowania w technologii BIM po stronie klientów

  • Prezentacja rozwiązań BIM podczas spotkań z Klientami

  • Przeprowadzanie szkoleń dla nowych użytkowników i przygotowanie materiałów treningowych

  • Stałe wsparcie techniczne w zakresie oprogramowania użytkowanego przez Klientów

  • Ciągły rozwój oprogramowania odpowiadający w odpowiedzi na pojawiające się potrzeby użytkowników

Wymagania:
Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu BIM w branży infrastrukturalnej (drogi, kolej)

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy z technologią BIM (sporządzanie modeli, dokumentacji, symulacji lub szkolenia i wsparcie techniczne)

  • Znajomość oprogramowania BIM : Bentley,  Project Wise, Autodesk Civil3d, Bentley Ord

  • Znajomość oprogramowania: Autocad, Dynamo, Autodesk DOCS będzie dodatkowym atutem

  • Język angielski na poziomie biegłym (B2/C1)

  • Język francuski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym (mile widziane)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pełną rozwoju pracę w środowisku międzynarodowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i lukratywny system premiowy

  • Zaawansowane szkolenia u producentów rozwiązań (Autodesk, Trimble, AGAcad i inni)

  • Kursy językowe (Angielski, Francuski, Niemiecki lub inne zależnie od potrzeb i preferencji)

  • Indywidualne planowanie ścieżki rozwoju

  • Możliwość brania udziału w licznych konferencjach branżowych