Praca - Operator / Operatorka maszyn

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393731
szukaj
Oferta z dnia: 23 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ALPLA - Opakowania z Tworzyw Sztucznych, Spółka z o. o.
Operator / Operatorka maszyn
miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych i urządzeń pomocniczych

  • wykonywanie drobnych bieżących naprawę zapewniających ciągłość produkcji

  • konserwacja maszyn i urządzeń

  • przestrzeganie zasad BHP

  • pomoc w okresowych przeglądach maszyn

Wymagania:

  • obsługa komputera

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, czterobrygadowym

  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastęsptwo na 5 miesięcy, z możliwością kontynuacji współpracy

  • pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego

  • dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku

  • karty podarunkowe dla dzieci pracowników