Praca - Inżynier Systemów Automatyki

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2393765
szukaj
Oferta z dnia: 23 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Pfeifer & Langen Polska
Inżynier Systemów Automatyki
miejsce pracy: Środa Wielkopolska/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Jeśli chcesz być odpowiedzialny za:

  • realizację zadań w ramach prac zespołów projektowych/inwestycyjnych

  • opracowywanie złożonych układów automatyki dla projektów technicznych / samodzielne programowanie systemów automatycznych (PLC, wizualizacje, napędy)

  • uruchomienia systemów automatyki

  • nadzór i tworzenie dokumentacji technicznej urządzeń i instalacji

  • modyfikacje i modernizacje istniejących oraz projektowanie nowych układów automatyki procesu

  • diagnozę i usuwanie usterek w bieżących układach automatyki

  • rozwój i administrację systemów typu SCADA,

  • nadzór, administrację i konfigurację przemysłowej infrastruktury sieciowej

Wymagania:
Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • kompetencje z zakresu zarządzania projektami

  • wiedzę z zakresu automatyki oraz wiedzę ogólną z zakresu elektryki, mechaniki i elektroniki

  • znajomość systemów sterowania klasy DCS

  • umiejętność projektowania, programowania, obsługi systemów sterowania zawierających: PLC, HMI, falowniki, czujniki, pneumatykę, roboty przemysłowe, systemy wizyjne

  • wiedzę z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych oraz Ethernet

  • dobrą znajomość języka angielskiego

  • umiejętność szybkiego działania oraz elastyczność i otwartość na zmiany

  • otwartość i gotowość do wdrażania rozwiązań unikatowych dla rynku automatyki

  • prawo jazdy kat. B

  • zainteresowanie językami programowania wysokiego poziomu (C++/Java/Python)

  • znajomość zagadnień z zakresu elektroenergetyki i energetyki

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Mamy dla Ciebie:

  • umowę o pracę

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • szkolenia wprowadzające na stanowisko

  • pakiet socjalny

  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną

  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe