Praca - Lakiernik proszkowy

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393768
szukaj
Oferta z dnia: 23 kwiecień 2024
poleć znajomemu
P.P.H. METPOL
Lakiernik proszkowy
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Lakierowanie elementów zgodnie z wymogami jakościowymi

  • Samokontrola pomalowanych powierzchni

  • Nanoszenie powłok lakierniczych

  • Obsługiwanie maszyn i urządzeń lakierniczych

  • Przygotowanie kąpieli

  • Praca w automatycznej lakierni proszkowej firmy GEMA

Wymagania:
Wymagania

  • Doświadczenie na podanym stanowisku minimum 3 lata

  • Znajomości narzędzi pomiarowych oraz umiejętności ich wykorzystania w procesie malowania

  • Znajomości procesów lakierniczych

  • Dbaniem o należyty stan techniczny urządzeń, czyszczeniem, wymianą części eksploatacyjnych, uczestnictwem w przeglądach i serwisach

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Premię uznaniową

  • Pracę zespołową w dobrej atmosferze