Praca - Dyżurny Elektryk

szukaj
Oferta z dnia: 23 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.
Dyżurny Elektryk
miejsce pracy: Łódź/łódzkie
Zakres obowiązków:
Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • eksploatacja i konserwacja urządzeń elektroenergetycznych w rozdzielniach niskiego i średniego napięcia oraz urządzeń systemu nawigacyjnego lotniska,

  • utrzymanie w ruchu urządzeń i instalacji na obiekcie,

  • wykonywanie i nadzorowanie przeglądów eksploatacyjnych,

  • zgłaszanie przełożonemu wszelkich informacji o zauważonych nieprawidłowościach, awariach i usterkach.

Wymagania:
Wystarczy, że masz:

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne,

  • uprawnienia SEP Gr I do 15kv w zakresie eksploatacji w tym pkt 4 ZESPOŁY PRĄDOTWÓRCZE POWYŻEJ 50kW,

  • min. 3 lata doświadczenia w zawodzie elektryka,

  • umiejętność posługiwania się przyrządami elektronicznymi,

  • umiejętność czytania schematów instalacji elektrycznych zawartych w dokumentacjach technicznych i instrukcjach eksploatacji,

  • prawo jazdy kat. „ B”,

  • znajomość obsługi komputera,

  • umiejętności interpersonalne w zakresie skutecznej komunikacji oraz pracy zespołowej,

  • umiejętności podejmowania decyzji i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych,

  • poczucie odpowiedzialności.

a także

  • jesteś dyspozycyjny do pracy w równoważnym systemie czasu pracy, w tym na zmiany nocne, w weekendy i w święta.

Zależy Ci na szukaniu coraz lepszych rozwiązań, jesteś nastawiony na realizację wspólnego celu?
Nie wahaj się, dołącz do najlepszych.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Mamy dla Ciebie:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia,

  • opieka medyczna dla pracownika, możliwość zakupu pakietów dla rodzin,

  • dofinansowanie kart sportowych,

  • ciekawa i stabilna praca w przyjaznej atmosferze.