Praca - Pracownik Operator Produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393772
szukaj
Oferta z dnia: 23 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Lallemand Polska Sp. z o.o.
Pracownik Operator Produkcji
miejsce pracy: Józefów (pow. warszawski zachodni, gm. Ożarów Mazowiecki), k/Błonie/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych

  • Realizacja i nadzorowanie procesu produkcji zgodnie z planem produkcyjnym

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej wg obowiązujących procedur

  • Kontrola poprawności pracy urządzeń

  • Dbałość o jakość produkcji zgodnie z obowiązującymi normami, współpraca z działami produkcyjnymi i realizacja uzgodnionych zadań

Wymagania:
Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym obejmującym weekendy

  • Zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + bogaty system premiowy

  • Prywatna opieka medyczna Lux Med

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku