Praca - Programista / .Net Developer

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2393819
szukaj
Oferta z dnia: 23 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Dajar Sp. z o.o.
Programista / .Net Developer
miejsce pracy: Koszalin/zachodniopomorskie
Zakres obowiązków:

  • projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności w projekcie systemu ERP

  • modernizacja architektury systemu

  • komunikacja z istniejącymi aplikacjami oraz z zewnętrznymi systemami

  • praca w modelu stacjonarnym w biurze w Koszalinie

  • opracowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku .NET Developer

  • bardzo dobra znajomość T-SQL lub PL/SQL (programowanie MS SQL oraz Oracle SQL)

  • doświadczenie w pracy z WinForms, WPF, .NET Framework,

  • programowanie w oparciu o wzorzec MVVM oraz tworzyć aplikacje 3-warstwowe,

  • znajomość programowania aplikacji desktop i web,

  • zaangażowanie i profesjonalne podejście do pracy,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji

Mile widziane:

  • znajomość technologii powiązanych z ASP.NET - HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery

  • znajomość systemu SAP

  • Zrozumienie specyfikacji i budowania aplikacji REST

  • Doświadczenie w pracy z platformą Azure

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • długofalową współpracę w stabilnej i stale rozwijającej się dużej firmie

  • możliwość rozwoju kompetencji

  • elastyczny czas pracy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia