Praca - Specjalista ds. elektroenergetycznych

szukaj
Oferta z dnia: 24 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Specjalista ds. elektroenergetycznych
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. ABP/1210-26/2024
Zakres obowiązków:
Główne zadania:

  • nadzór nad prawidłową pracą sieci, instalacji i urządzeń elektroenergetycznych, stacji transformatorowo-rozdzielczych SN/nn, układów SZR, agregatów prądotwórczych, zasilaczy UPS (bez instalacji wewnątrzbudynkowych gniazd zasilających i oświetlenia),

  • bieżące śledzenie, analizowanie i wprowadzanie zmian mających na celu optymalizację pod względem energetycznym pracy sieci, instalacji i urządzeń,

  • definiowanie zakresu oraz nadzór zewnętrznych firm wykonujących prace naprawcze i konserwacyjne,

  • przygotowywanie oraz prowadzenie wniosków, zleceń, umów z firmami zewnętrznymi,

  • odbiory zleconych prac oraz rozliczanie kosztów,

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej,

  • tworzenie instrukcji pracy/ procedur, poleceń na pracę,

  • opracowywanie planów konserwacji w obiektów WUM,

  • udział w przygotowaniu i odbiorze inwestycji, remontów i modernizacji,

  • sporządzanie obowiązujących sprawozdań z zakresu gospodarki energetycznej,

  • przestrzeganie wszystkich przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy, ochrony zdrowia, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska,

  • uczestnictwo przy przygotowywaniu Planu rzeczowo-finansowego w zakresie kosztów działalności Działu Energetycznego.

Wymagania:
Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie o profilu technicznym, preferowana elektrotechnika,

  • świadectwa kwalifikacji G1 (urządzenia, instalacje oraz sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną) E i D (Eksploatacja i Dozór) min. do 15 kV,

  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych,

  • znajomość programu AutoCAD / ZWCAD.

Mile widziane:

  • znajomość systemów BMS, SZE, SCADA, OZE, programów kosztorysujących typu Norma, ERP, CMMS, ustawy Prawo Budowlane, ustawy Prawo Energetyczne, ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz innych przepisów i norm w zakresie stanowiska pracy.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim,

  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego,

  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci,

  • systemy premiowe i trzynastą pensję.