Praca - Serwisant Zabudów Pojazdów Komunalnych - specjalność Elektryk

szukaj
Oferta z dnia: 24 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Zoeller Tech Sp. z o.o.
Serwisant Zabudów Pojazdów Komunalnych - specjalność Elektryk
miejsce pracy: Chorzów/śląskie
Zakres obowiązków:
Zakres Twoich obowiązków:

  • wykonywanie napraw i przeglądów serwisowych zabudów pojazdów komunalnych (śmieciarek i zamiatarek).

Wymagania:
Czego od Ciebie oczekujemy:

  • umiejętności diagnozowania oraz naprawiania układów elektrycznych maszyn lub pojazdów

  • umiejętności czytania schematów elektrycznych

  • gotowości do pracy w godzinach 6:00-14:00 oraz 9:00-16:00

  • sumienności, dokładności, umiejętności pracy zespołowej

Mile widziane są:

  • doświadczenia w naprawianiu zabudów pojazdów komunalnych, samochodów, maszyn budowlanych, wózków widłowych lub maszyn rolniczych

  • umiejętności wgrywania oprogramowania i kalibracji parametrów maszyn

  • wiedza z zakresu hydrauliki siłowej

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Możemy Ci zaoferować:

  • wynagrodzenie pomiędzy 6600 – 8000 zł brutto uzależnione od doświadczenia

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i na pełny etat

  • możliwość awansu

  • dofinansowanie do wczasów

  • zapomogę świąteczną

  • dofinansowanie karty Multisport

  • podstawową opiekę medyczną

  • dofinansowanie do wyższych pakietów medycznych

  • możliwość udziału w inicjatywach sportowych lub kulturalnych

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Tak pracujemy w tym dziale:

Nasz zespół serwisowy w Chorzowie liczy 21 osób, z czego w warsztacie pracuje 10 serwisantów.
Podczas wdrożenia do pracy możesz liczyć na wsparcie doświadczonych współpracowników.

Uczestniczymy w szkoleniach technicznych i produktowych. Rozwijamy umiejętności w dziedzinie elektryki, hydrauliki siłowej i mechaniki.

Mamy dostęp do dokumentacji technicznej oraz możliwość konsultacji z inżynierami odpowiedzialnymi za konstrukcję zabudów.

Pracujemy na dobrze wyposażonych stanowiskach.

Mamy zapewnioną odzież i środki ochronne zgodnie z najwyższymi standardami BHP.