Praca - Starszy specjalista / Starsza Specjalistka ds. Systemów HR i Raportowania

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2393989
szukaj
Oferta z dnia: 24 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Medicover Sp. z o.o.
Starszy specjalista / Starsza Specjalistka ds. Systemów HR i Raportowania
miejsce pracy: Warszawa, al. Jerozolimskie 96/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

  • Rekrutacja: zdalna.

  • Model pracy: hybrydowy (możliwość pracy zdalnej).

Zakres zadań:

  • Analiza przedwdrożeniowa [uczestnictwo w projektach i realizowanie zadań związanych z wdrożeniami i utrzymaniem systemu Teta HR, w tym udział w pracach analityczno-koncepcyjnych]

  • Konfiguracja systemu

    • tworzenie rozszerzeń funkcjonalnych systemu Teta HR,

    • tworzenie raportów w systemie Teta HR,

    • testowanie wytworzonych rozwiązań,

  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników oraz wsparcie powdrożeniowe

  • Nadawanie uprawnień / role

  • Tworzenie dokumentacji

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Podstawowa znajomość polskiego schematu płacowego

  • Znajomość struktur bazy danych TETA HR/Oracle (kadry/płace) i zapytań SQL

  • Minimum 4 lata doświadczenia w użytkowaniu oprogramowania klasy ERP Teta moduł HR

  • Chęć nabycia lub poszerzania kompetencji w obszarze rozwiązań klasy ERP Teta, SAP Cloud Platform

  • Znajomość zagadnień związanych z migracją danych w ramach modułu HR

  • Nastawienie na realizację celów i pracę zespołową

  • Umiejętność efektywnego organizowania własnego czasu

  • Dobra znajomość języka SQL (pisanie zapytań, funkcji, procedur)

  • English na poziomie czytania i zrozumienia dokumentacji (B1+)

Mile widziane:​

  • Dobra znajomość programu xlsx

  • Znajomość procesów biznesowych w obszarze HR

  • Znajomość kodeksu pracy w zakresie zarządzania czasem pracy

  • Dobra wiedza merytoryczna z zakresu prawa pracy, PDOF, ZUS, PFRON, PPK

  • Umiejętność prowadzenia oraz dokumentowania spotkań

  • Doświadczenie we wdrażaniu TETA HR/TC/Teta2000

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:​

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz programach rozwojowych

  • Pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok"