Praca - Technik Utrzymania Ruchu

szukaj
Oferta z dnia: 24 kwiecień 2024
poleć znajomemu
BERGMAN Deutschland GmbH
Technik Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Grünheide/Zagranica
Opis stanowiska:
Nr Ref. TURG/UK/0123
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych (m.in. maszyny produkcji seryjnej, obszar produkcji jednostek napędowych)

  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z pracą maszyn, usuwanie pojawiających się na bieżąco awarii

  • Planowanie i realizacja przeglądów prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji

  • Uruchomienia nowych linii produkcyjnych oraz maszyn

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznych

  • Kontakt z zewnętrznymi serwisami oraz dostawcami w celu zapewnienia odpowiedniej jakości i utrzymania linii

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu, mile widziane w branży motoryzacyjnej, elektromobilności

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego

  • Wykształcenie min. zawodowe z jednego z obszarów: elektronika, mechanika, elektryka, mechatronika, automatyka przemysłowa, elektrotechnika

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Gotowość do podjęcia pracy w okolicach Berlina w Niemczech

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Atrakcyjna lokalizacja pracy (ok. 50 km od Kostrzyna czy Frankfurtu nad Odrą)

  • Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie Bergman Deutschland GmbH

  • Pracę u naszego klienta – najbardziej zaawansowanym na świecie zakładem produkującym pojazdy elektryczne na dużą skalę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 27,58 € brutto za godzinę (w zależności od zaszeregowania Klienta)

  • Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w godzinach nocnych 25%, w niedziele 50% oraz święta 100%

  • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)

  • Organizację zakwaterowania w pracowniczych apartamentach w 1-osobowych pokojach (koszt pracownika 315€ miesięcznie)

  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (stała opieka polskojęzycznego Koordynatora)

  • Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny (ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, opieka medyczna)

  • Wsparcie w uzyskaniu meldunku (w tym Steuer-ID) oraz zasiłku na dzieci (Kindergeld)

  • Program poleceń pracowniczych – Poleć nas!

  • Gwarantowany urlop wypoczynkowy (30 dni na rok)

  • Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (np. kart paliwowych) przy współpracy z Koordynatorem

  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy

  • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze

  • Możliwość długoterminowej współpracy