Praca - Handlowiec – Doradca Techniczno-Handlowy - Inżynier Sprzedaży

szukaj
Oferta z dnia: 25 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ELHAND TRANSFORMATORY Sp. z o.o.
Handlowiec – Doradca Techniczno-Handlowy - Inżynier Sprzedaży
miejsce pracy: Lubliniec, ul. Klonowa 60/śląskie
Wymagania:
Jakie zadania mamy dla ciebie?

Pisanie, że zajmiesz się sprzedażą naszych produktów to spore uogólnienie. Poszukujemy doradcy klienta i przyszłego eksperta w dziedzinie sprzedaży suchych transformatorów, dławików i filtrów elektromagnetycznych niskiego oraz średniego napięcia, w zakresie 0,05 – 2500 kVA.

Na tym stanowisku zajmiesz się:

  • Nawiązywaniem współpracy z nowymi klientami z zagranicy

  • Przygotowaniem ofert techniczno-handlowych

  • Ścisłą współpracą z działami technicznymi wewnątrz firmy

  • Rozwojem klientów w kraju i za granicą, będąc wsparciem i partnerem biznesowym

  • Prowadzeniem spotkań, prezentacji i negocjacji handlowych

  • Podnoszeniem własnych kompetencji i poszerzaniem wiedzy poprzez wizyty u klientów, udział w konferencjach i targach branżowych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Po czym poznasz, że pasujesz?

  • Masz dyplom uczelni wyższej o profilu technicznym. Plusem jest wiedza z podstaw elektrotechniki

  • Swobodnie rozmawiasz po angielsku. Mówisz też w innym języku? To kolejny plus

  • Lubisz się uczyć i chcesz rozwijać swoje kompetencje handlowe i techniczne

  • Ciekawią Cię techniki sprzedaży i negocjacji

  • Środowisko MS Office to dla Ciebie codzienność

  • Masz prawo jazdy kat. B. i nie boisz się go użyć. Wyjazdy służbowe, w tym zagraniczne to ok. 30% naszej pracy

  • Masz ogromne pokłady motywacji i energii, żeby osiągać cele w dynamicznym środowisku

  • Chcesz działać, zmieniać, szukać rozwiązań. Jesteś aktywny i zaangażowany. Dodamy do tego nasze wsparcie i szybko poczujesz, że jesteś w dobrym miejscu