Praca - Asystent Projektowania Systemów Elektrycznych

szukaj
Oferta z dnia: 26 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Asystent Projektowania Systemów Elektrycznych
miejsce pracy: Reguły/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Obowiązki:

  • Projektowanie 3D;

  • Kreowanie instalacji w dużych obiektach (np. szpitale, centra danych);

  • Rozwój zawodowy pod okiem ekspertów;

  • Szybkie przygotowywanie i realizacja projektów;

  • Rejestracja wyników projektowych na budowach.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wiedza o instalacjach elektrycznych;

  • Zapał do nauki, inicjatywa;

  • Umiejętność obsługi oprogramowania CAD;

  • Podejście inżynierskie, rozwiązywanie problemów;

  • Minimum rok doświadczenia;

  • Komunikatywność, odpowiedzialność.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilną pracę na umowę lub B2B;

  • Wysokie wynagrodzenie plus premie;

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Angaż w innowacyjne projekty;

  • Narzędzia pracy (komputer, telefon);

  • Brak dress codu;

  • Integracja, parking.