Praca - Hydraulik

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394519
szukaj
Oferta z dnia: 27 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Sunreef Venture S. A.
Hydraulik
miejsce pracy: Gdańsk, Tarcice 6/pomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • montaż i sprawdzanie / testowanie systemów hydraulicznych w luksusowych jachtach

  • diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń hydraulicznych

  • wykonywanie robót hydraulicznych przy użyciu narzędzi specjalistycznych

  • obsługiwanie narzędzi i urządzeń stosowanych w pracy hydraulika

Wymagania:
Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie hydraulika

  • umiejętność instalowania, testowania, naprawiania instalacji sanitarnych / wodno-kanalizacyjnych

  • znajomość podstaw działania systemów sanitarnych, hydraulicznych

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (działalność gospodarcza)

  • pracę w systemie 2-zmianowym, 30-minutową przerwę

  • możliwość nadgodzin 50% i 100% płatnych

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • dodatek relokacyjny w wysokości łącznej 3000 zł netto

  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc

  • jeśli polecisz nam osobę do pracy, która sprawdzi się u nas - otrzymasz nagrodę nawet do 1000 zł/os