Praca - Brygadzista Działu Filetowania

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394540
szukaj
Oferta z dnia: 27 kwiecień 2024
poleć znajomemu
GRAND Sp. z o.o.
Brygadzista Działu Filetowania
miejsce pracy: Gdynia/pomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • organizowanie pracy zespołu

  • uczestniczenie w procesach i nadzorowanie realizacji poszczególnych operacji

  • koordynowanie, kontrola tempa (terminowości) i jakości wykonanych zadań

  • dbałość o bezpieczeństwo w miejscu pracy poprzez nadzorowanie przestrzegania przepisów

  • ochrony przeciwpożarowej i BHP

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:
Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem z branży FMCG minimum 2 lata

  • znajomość zasad GMP i GHP

  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

  • gotowość do pracy 2-zmianowej w warunkach hali produkcyjnej

  • umiejętność pracy zespołowej, komunikacja i delegowania zadań

  • umiejętność identyfikowania przyczyn problemów i ich rozwiązywanie

  • samodzielność

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w zgranym i ambitnym zespole