Praca - Projektant instalacji teletechnicznych

szukaj
Oferta z dnia: 30 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Projektant instalacji teletechnicznych
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 11874
Zakres obowiązków:

Zadania:

  • przygotowywanie projektów wykonawczych i powykonawczych instalacji teletechnicznych (sygnalizacja pożaru, kontrola dostępu, CCTV, SSWN, sieci LAN)
  • przygotowywanie we współpracy z działem handlowym kosztorysów i ofert techniczno-handlowych
  • współpraca z przedstawicielami klientów w zakresie uzgodnień projektowych
  • współpraca z kierownikami projektów w zakresie uzgodnień projektowych na budowie

    budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem i dostawcami

Wymagania:

  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku i znajomość systemów teletechnicznych
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (elektroniczne, telekomunikacyjne lub elektryczne)
  • znajomość zagadnień z dziedziny systemów bezpieczeństwa elektronicznego.
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi programu AutoCad,
  • mile widziana znajomość platformy projektowej 3D BIM Revit
  • mile widziana znajomość programu kosztorysowego Norma
  • znajomość języka angielskiego (A2-B2)
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • umiejętność zdobywania informacji i rozwiązywania problemów
  • otwartość na nowinki techniczne, kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • dobra organizacja pracy

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie zawierane z firmą naszego Klienta na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin (forma zatrudnienia według preferencji - umowa o pracę lub B2B)
  • udział w wewnętrznych projektach rozwojowych oraz możliwość współtworzenia narzędzi optymalizujących codzienną pracę
  • możliwość podnoszenia kompetencji technicznych poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez dofinansowanie zajęć sportowych, wyjazdy integracyjne, dofinansowanie kursów i szkoleń z zakresu umiejętności interpersonalnych
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,

  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,

  • Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę.