Praca - Konsultant Wdrożeniowiec ERP/BPM

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394772
szukaj
Oferta z dnia: 30 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Elektronika Spółka Akcyjna
Konsultant Wdrożeniowiec ERP/BPM
miejsce pracy: Gdynia, SKM Gdynia Chylonia/pomorskie
Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb klienta wewnętrznego

  • Modelowanie procesów biznesowych

  • Aktywny udział w procesie wyboru dostawcy rozwiązań

  • Kierowanie lub udział we wdrożeniu

  • Szkolenia i wsparcie użytkowników

  • Utrzymanie i rozwój systemów

Wymagania:
Oczekiwania

  • Doświadczenie w zakresie wdrażania systemów ERP

  • Znajomość koncepcji systemów BPM

  • Bardzo dobra znajomość SQL

  • Umiejętność przełożenia języka biznesu na język programisty

  • Umiejętność zarządzania projektami IT (mile widziane)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Komfortowe i nowoczesne biuro

  • Komfortowe i spersonalizowane narzędzia pracy

  • Pakiety socjalny

  • Pakiety prywatnej opieki zdrowotnej

  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego

  • Biuro w bezpośredniej bliskości stacji SKM Chylonia