Praca - Specjalista ds. Mechanicznych (m/k)

szukaj
Oferta z dnia: 30 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Budimex SA
Specjalista ds. Mechanicznych (m/k)
miejsce pracy: Lębork/pomorskie
Zakres obowiązków:
Twoje przyszłe zadania:

  • Realizacja bieżących zadań w zakresie przeprowadzania prac związanych z utrzymaniem i naprawą maszyn i urządzeń mechanicznych (roboty ziemne),

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii, przeprowadzanie przeglądów oraz konserwacji maszyn i urządzeń (maszyny bitumiczne),

  • Realizacja prac zgodnie z przyjętym dla projektu budżetem i harmonogramem.

Wymagania:
Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenie średnie (mechaniczne, mechatronika, budownictwo lub inne pokrewne),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Zdolność do szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Opiekę medyczną w Medicover (pakiet dla pracownika finansowany przez pracodawcę z możliwością objęcia członków rodziny za dodatkową opłatą),

  • Ubezpieczenie na życie w Uniqua,

  • Dodatkowy dzień urlopu w urodziny lub imieniny,

  • Ciekawy program szkoleń i możliwość rozwoju w ramach struktur wewnętrznych,

  • Sekcje sportowe.