Praca - Pomocnik Stolarza

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394808
szukaj
Oferta z dnia: 30 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Sunreef Venture S. A.
Pomocnik Stolarza
miejsce pracy: Gdańsk, ul. Doki 1/pomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • wsparcie w realizacji zamówień zgodnie z terminem oraz projektem

  • obsługa elektronarzędzi

  • montaż elementów kompozytowych, montaż elementów drewnianych, fugowanie

  • przestrzeganiem przepisów bhp i porządku na stanowisku pracy

Wymagania:
Wymagania

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • podstawowa znajomość czytania rysunku technicznego

  • chęci do nauki, zaangażowanie

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (bez nocek)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • umowę zlecenie, umowę o pracę

  • bezpłatny transport z Elbląga (ok 35 min.)

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za 1zł oraz dofinansowania karty Multisport w wysokości 80%

  • zapewnimy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie od 35 zł/os

Gwarantujemy

  • dodatek paliwowy w wysokości 250 zł/m-c

  • pakiet relokacyjny w wysokości 1.000 zł przez 3 miesiące

  • zakwaterowanie w hostelu pracowniczym