Praca - Projektant / Asystent Projektanta Przyłączy oraz Sieci Elektroenergetycznych

szukaj
Oferta z dnia: 03 maj 2024
poleć znajomemu
2MKP Energia Sp. z o.o.
Projektant / Asystent Projektanta Przyłączy oraz Sieci Elektroenergetycznych
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Uczestniczenie w opracowywaniu projektów techniczno-prawnych przyłączy, linii elektroenergetycznych, stacji transformatorowych.

  • Uczestniczenie w procesie pozyskiwaniu zgód formalno-prawnych dla przyłączy i linii kablowych.

  • Uczestniczenie w uzyskiwaniu decyzji pozwolnia na budowę oraz zgłoszenia budowlanego dla urządzeń energetycznych.

Wymagania:
Wymagania

  • Obsługa programu ZwCad lub AutoCad.

  • Ukończone studia lub ostatni rok na Wydziale Elektrycznym, ewentualnie pokrewne wykształcenie techniczno-budowlane.

  • Wymagane prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Praca w młodym dynamicznym zespole.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Zdobycie doświadczenia w branży energetycznej oraz praktykę zawodową do uprawnień budowlanych.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Zajecia sportowe i rekreacyjne w ramach karty MiltiSport.

  • Coroczne wyjazdy integracyjne.

  • Udział w szkoleniach oraz konferencjach technicznych.

Możliwe zatrudnienie w niepełnym wymierzę pracy w formie umowy o dzieło.