Praca - Project Manager / Kierownik Projektu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2395181
szukaj
Oferta z dnia: 03 maj 2024
poleć znajomemu
RENA Polska Sp. z o.o.
Project Manager / Kierownik Projektu
miejsce pracy: Wykroty, 20 km od granicy niemieckiej/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku PMO/ Managera Projektów lub podobnym

  • Silne umiejętności przywódcze

  • Dobre umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej

  • Dbałość o szczegóły i kwestie techniczne

  • Doskonałe zdolności organizacyjne i techniczne

  • Dobre umiejętności interpersonalne i wielozadaniowość

  • Odpowiednie szkolenia i/lub certyfikaty jako specjalista ds. zarządzania projektami

Wymagania:

WYMAGANIA:

  • Nadzorowanie rozwoju projektów i upewnianie się, że członkowie zespołu skutecznie wykonują swoje zadania

  • Opracowywanie nowych, ulepszanie istniejących zasad oraz procesów biura zarządzania projektami

  • Analiza kosztów i rentowności projektów

  • Wsparcie najwyższego kierownictwa

  • Opracowanie systemu, standardu i procesu wizualnego zarządzania PMO

  • Śledzenie postępów każdego projektu

  • Koordynacja prac Kierowników projektu / Liderów Projektu

  • Planowanie zasobów w projektach.

  • Znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego - warunek konieczny

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dopłata do dojazdów

  • Przyjazne warunki pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna

  • Krótsze piątki