Praca - Operator linii produkcyjnej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2395224
szukaj
Oferta z dnia: 04 maj 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Operator linii produkcyjnej
miejsce pracy: Oława/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 10898
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Stanowice koło Oławy

Do twoich obowiązków będzie należało:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Rzetelne wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Przygotowywanie materiału niezbędnego do produkcji
  • Zachowanie norm i standardów BHP, dbałość o porządek na stanowisku pracy

Oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w obszarze produkcji związanego z obsługą maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Własnego dojazdu do miejsca pracy – Stanowice koło Oławy
  • Mile widziane posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym!
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę sportowo-kulturalną
  • Dodatek transportowy
  • Dodatek za pracę zmianową
  • Pakiet socjalny

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
A od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia zasadniczego zawodowego – elektryczne, elektroniczne, elektromechanicznego lub mechanicznego,

  • co najmniej 1 roku doświadczenia zawodowego na stanowisku: elektromonter , elektromechanik lub ukończonych praktyk zawodowych w trakcie nauki (dotyczy absolwentów do 2 lat od ukończenia szkoły),

  • posiadania uprawnień SEP, grupa I, eksploatacja,

  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i posługiwania się elektronarzędziami na poziomie bardzo dobrym,

  • umiejętności obsługi przyrządów pomiarowych

  • gotowości do podjęcia pracy w trybie 3- zmianowym,

  • zaangażowania oraz umiejętności rozwiązywania problemów technicznych,

  • zdolności manualnych, dokładności i sumienności,

Mile widziane:

  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków jezdniowych,

  • posiadanie pozwolenia na kierowanie tramwajem,

  • prawo jazdy kat. B.