Praca - Projektant Automatyk

szukaj
Oferta z dnia: 09 maj 2024
poleć znajomemu
INSTYTUT AUTOMATYKI SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH sp. z o.o.
Projektant Automatyk
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • projektowanie systemów automatyki, dobór aparatury AKPiA, dobór rozwiązań technicznych, przygotowanie kosztorysów inwestorskich/przedmiotów robót,

  • opracowywanie i przygotowanie dokumentacji projektowej,

  • nadzór autorski nad opracowaną dokumentacją projektową,

  • sporządzanie lista materiałowych do zakupów,

  • udział w przygotowaniu ofert.

Wymagania:
Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane specjalności: automatyka, robotyka, mechatronika,

  • preferowane minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wiedza z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych,

  • znajomość MS Office, programów CAD, ePLAN,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • gotowość do wyjazdów obiektowych  (głównie w kraju),

  • prawo jazdy kat.B,

  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i terminowość w realizacji zadań,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego z dziedziny automatyki przemysłowej  i energetycznej,

  • wynagrodzenie adekwatne do  doświadczenia,

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o uznanej pozycji na rynku,

  • środowisko pracy oparte na zaufaniu i szacunku, pracę w ambitnym i zgranym zespole młodych osób,

  • elastyczny czas pracy,

  • niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, itp.),

  • pakiet benefitów (dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie do zajęć sportowych, pakiet medyczny),

  • parking dla pracowników.