Praca - Konstruktor elektryk

szukaj
Oferta z dnia: 09 maj 2024
poleć znajomemu
PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.
Konstruktor elektryk
miejsce pracy: Poznan/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej oraz technologicznej 2D/3D.

  • Opracowanie rozwiązań konstrukcyjnych dla aktualnego projektu.

  • Doradztwo technologiczne i techniczne.

  • Wdrażanie nowych i optymalizacja istniejących procesów technologicznych w celu zwiększenia wydajności i produktywności.

  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną.

  • Ścisła współpraca z innymi działami, w szczególności kontroli jakości, produkcji, zakupów.

  • Projektowanie oprzyrządowania produkcyjnego.

  • Wykonanie dokumentacji opisowej.

Wymagania:
Wymagania

  • Doświadczenie min. 3 letnie w tworzeniu instalacji elektrycznych.

  • Wykształcenie wyższe - preferowane elektrotechnika / elektryka / mechatronika.

  • Podstawowa znajomość oprogramowania wspierającego tworzenie obwodów elektrycznych.

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych.

  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz kreatywność w działaniu.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Zatrudnienie w rosnącej i przyszłościowej branży kolejowej.

  • Możliwość spełnienia ambicji zawodowych i wdrożenia w praktyce swojej wiedzy i doświadczenia.

  • Możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe.

  • Karta Medicover Sport dla pracowników i bliskich.

  • Dofinansowanie do wypoczynku, tzw. "wczasy pod gruszą".

  • Dodatki pieniężne z okazji świąt.

  • Dodatkowe ubezpieczenie w PZU.

  • Prywatna opieka medyczna w Tu Zdrowie.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia.