Praca - Electrical Engineer

szukaj
Oferta z dnia: 09 maj 2024
poleć znajomemu
ELHAND TRANSFORMATORY Sp. z o.o.
Electrical Engineer
miejsce pracy: Lubliniec, ul. Klonowa 60/śląskie
Zakres obowiązków:
What we offer:

  • employment for a full-time;

  • on-site work in a modern building with a full social package;

  • employment in a company with a stable market position in Poland and abroad;

  • professional development with the help of specialists, consulting and assistance;

  • specialist training;

  • a possibility of subsidizing professional education according with the company’s profile;

  • attractive remuneration  and a bonus system;

  • a possibility to join the PPE (Employee Pension Scheme);

  • awards for innovative ideas;

  • employment referral program;

  • other (social benefits fund, company events);

Wymagania:
What we ask:

  • professional education;

  • knowledge of technical drawing;

  • basic knowledge of electrotechnical devices: transformers, reactors;

  • Polish language level - B1;

  • professional experience on a similar position would be an additional asset;

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę

  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą

  • Opieka medyczna

  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Karta Multisport