Praca - Pracownik Działu Inwestycji i Eksploatacji

szukaj
Oferta z dnia: 09 maj 2024
poleć znajomemu
PABIANICKIE CENTRUM MEDYCZNE SP Z O O
Pracownik Działu Inwestycji i Eksploatacji
miejsce pracy: Pabianice, ul. Jana Pawła II 68/łódzkie
Zakres obowiązków:
Wymagania:

  • Doświadczenie w eksploatacji technicznej budynków użyteczności publicznej i utrzymania infrastruktury (prawidłowa konserwacja budynku wraz z mediami, zarządzanie usługami zewnętrznymi – ochrona, sprzątanie itp.)
    LUB

  • Doświadczenie w inwestycjach poprzez wykonywanie następujących działań:

    • koordynacja prac projektowych, w tym przygotowywanie wniosków i pozyskiwanie opinii, decyzji oraz prowadzenie korespondencji z wykonawcami,

    • koordynacja i współpraca z inspektorami nadzoru inwestorskiego,

    • udział w komisjach w postępowaniach na wybór wykonawców robót budowlanych lub usług dotyczących inwestycji,

    • przygotowywanie pism, dokumentów, załączników graficznych, prezentacji związanych z realizacją inwestycji,

    • znajomość aktów prawnych, m.in. ustawy prawo zamówień publicznych, ustawy prawo budowlane, ustawy o finansach publicznych, ustawy o planowaniu przestrzennym.

  • Wykształcenie wyższe (ewentualnie średnie) – preferowane techniczne.

  • Znajomość obsługi komputera (środowiska MS Office).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju, w tym szkolenia i kursy.