Praca - Programista .NET

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2395853
szukaj
Oferta z dnia: 10 maj 2024
poleć znajomemu
PKO Bank Polski
Programista .NET
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 38509
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub pokrewnym,

    • masz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego i praktyczną znajomość technologii .Net Core, .Net Framework, Transact-SQL,

    • potrafisz pracować z narzędziami takimi jak: Visual Studio 2022, SQL Management Studio,

    • znasz technologie integracyjne (WebAPI, WCF, Web Services),

    • masz doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języków obiektowych,

    • masz znajomość relacyjnych bazy danych i języka SQL, w szczególności bazy danych MS SQL,

    • umiesz pracować z systemem kontroli wersji GIT,

    • masz umiejętność szybkiego pozyskiwania i przyswajania wiedzy oraz analizowania działania skomplikowanych systemów informatycznych,

    • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodne posługiwanie się dokumentacja techniczną,

    • dodatkowym atutem będzie znajomość technologii frontendu (głównie javascript) oraz wiedza na temat technologii chmurowych.