Praca - Informatyk - wdrożeniowiec

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2395859
szukaj
Oferta z dnia: 10 maj 2024
poleć znajomemu
Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.
Informatyk - wdrożeniowiec
miejsce pracy: Poznan/wielkopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 5/2024
Zakres obowiązków:
Zakres zadań podstawowych:

  • prowadzenie projektów związanych z utrzymaniem i rozwojem systemu ERP BPSC Impuls, Siemens,

  • zarządzanie projektami wdrożeniowymi w Spółce,

  • koordynowanie prac dot. systemu BPSC Impuls w zakresie nadzoru aplikacyjnego,

  • tworzenie raportów, planowanie, opracowywanie analiz funkcjonalnych istniejących procesów operacyjnych oraz analiza potrzeb związanych z rozwojem działalności Systemu ERP,

  • współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie prawidłowego funkcjonowania Systemu ERP,

  • współpraca z dostawcami oprogramowania w zakresie bieżącego użytkowania systemu.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie o profilu informatycznym,

  • podstawowa wiedza z zakresu struktur sieci komputerowych i konfiguracji serwerów,

  • znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych SQL,

  • podstawowe doświadczenie z językami: Java, PHP, C++,

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych,

  • znajomość języka angielskiego w zakresie niezbędnym do korzystania z dokumentacji,

  • mile widziana znajomość systemu IMPULS.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej, z wysokimi standardami jakości,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),

  • pakiet świadczeń socjalnych.