Praca - Młodszy Elektromechanik utrzymania ruchu

szukaj
Oferta z dnia: 10 maj 2024
poleć znajomemu
Lindab Sp. z o.o.
Młodszy Elektromechanik utrzymania ruchu
miejsce pracy: Wieruchów, koło Ożarowa Mazowieckiego/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Czym się będziesz zajmować?

  • Realizacją prac awaryjnych i remontowych maszyn i urządzeń

  • Analizowaniem przyczyn awarii maszyn i urządzeń

  • Zapewnieniem ciągłości pracy parku maszynowego

  • Czytaniem dokumentacji technicznej schematów elektrycznych, pneumatycznych czy rysunki techniczne

  • Współpracą z serwisami zewnętrznymi

Wymagania:
Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o kierunku mechanicznym, mechatronicznym lub elektrycznym

  • Dobra wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn (mechanika, hydraulika, pneumatyka, elektryka)

  • Uprawnienia sep 1kW

  • Doświadczenie w pracy zespołowej

Mile widziane, nie jest to warunek konieczny:

  • Doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu

  • Uprawnienia na podnośnik nożycowy

  • Prawo jazdy kat B

  • Znajomość podstawowa język angielski

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę;

  • Dwie zmiany: 6:00-14:00 i 14:00-22:00;

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjne benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, pikniki rodzinne, obchodzenie jubileuszy oraz inne akcje wspierające satysfakcję i integracje pracowników;

  • Szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne umożliwiające rozwój dalszych kwalifikacji oraz umiejętności zawodowych

  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole