Najlepsza sieć komórkowa - nowy konkurent na rynku - TELEFON NA SUBSKRYPCJĘ - FOLX
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna ARTYKUŁY Telekomunikacja Najlepsza sieć komórkowa - nowy konkurent na rynku
drukuj stronę
poleć znajomemu

Najlepsza sieć komórkowa - nowy konkurent na rynku

Co roku na rynku pojawiają się nowe telefony, które wypierają z niego poprzednie modele. Czasy, kiedy urządzenie to służyło jedynie do prowadzenia rozmów z bliskimi, już dawno minęły. Dziś wybierając telefon patrzymy, jak wiele posiada funkcji, czy ma wbudowany aparat najlepszej jakości, czy odtwarzać będzie filmy i muzykę w dobrej jakości, a także jak szybko można dzięki niemu przesyłać dane. Duża pojemność i pamięć, możliwość instalowania wielu aplikacji, a także długa żywotność baterii - to cechy, na które zwracamy uwagę przy wyborze odpowiedniego modelu. Liczy się jednak także sama sieć, dzięki której możemy dokonywać wszelkich operacji na naszym urządzeniu. Warto więc zastanowić się, z której oferty skorzystać, by być w pełni zadowolonym.

Sieć komórkowa w aplikacji

Wśród wielu firm telefonii komórkowej, prosperujących na rynku, pojawiają się coraz nowsze i bardziej innowacyjne. Należy do nich także i Folx, proponująca swoim klientom sieć komórkową w ramach jednej prostej aplikacji. To oryginalny sposób działania, mogący jednak zainteresować wielu odbiorców, szczególnie młodszego pokolenia. Wystarczy jedynie posiadać telefon z dostępem do internetu oraz GPS. Dzięki temu możliwe jest ściągnięcie aplikacji na swojego Androida lub iOSa, by potem swobodnie korzystać ze wszystkiego, co proponuje Folx.

Subskrypcja - jak to działa

Kiedy już pobierzesz aplikację na swojego smartfona, czekają Cię kolejne kroki, by w pełni korzystać z udogodnień Folx. Wystarczy, że zamówisz kartę SIM, którą otrzymasz najszybciej, jak to tylko możliwe. Możesz przy tym dokonać wyboru numeru telefonu - jeśli chcesz zachować dotychczasowy, nie ma problemu, jeśli jednak chcesz go zmienić - także jest taka możliwość. Telefon na subskrypcję oznacza, że jego korzystanie uzależnione jest od podpięcia swojej karty płatniczej do systemu, który będzie ją obciążał co miesiąc. Bez obaw! Nie jest to duża kwota - Folx zabierze z Twojego konta jedynie 29,99 miesięcznie (pierwszy miesiąc jest darmowy), a w zamian otrzymasz wiele udogodnień. Darmowe połączenia, sms-y, duży pakiet internetowy - to chyba dużo korzyści za tak niewielką cenę? Jeśli jednak nie będziesz zadowolony, możesz w każdym momencie zrezygnować z tej innowacyjnej sieci.

Zalety subskrypcji Folx

Wielu użytkowników telefonów komórkowych z pewnością początkowo może sceptycznie odnosić się do kwestii wirtualnej sieci komórkowej. Jednakże warto dobrze zastanowić się nad jej zaletami, które przekonać mogą nawet najbardziej zagorzałych zwolenników tradycyjnego użytkowania telefonów. Do zalet tych zaliczymy:

  • subskrypcję, która  gwarantuje, że nie musimy co miesiąc martwić się zapłatą kolejnego rachunku,
  • możliwość zrezygnowania z oferty kiedy chcesz, bez dodatkowych konsekwencji,
  • przenoszenie się do Folx gwarantuje zarówno zachowanie posiadanego numeru telefonu lub jego zmianę,
  • dostarczenie karty SIM nawet w 15 minut,
  • dodatkowe bonusy za zaproszenie do Folx znajomych (np. miesięczna subskrypcja gratis),
  • posiadanie roamingu w Unii Europejskiej bez dodatkowych opłat,
  • nielimitowane rozmowy, sms-y, mms-y,
  • aż 20 GB internetu, z którego można korzystać według własnych potrzeb.

follow us in feedly
Średnia ocena:
 
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl